Kodėl poliuretano putos?

Poliuretanas – ne tik pagreitina vykdomų šiltinimo darbų procesus, bet ir užtikrina mažiausią šilumos pralaidumą.

Poliuretano putos – unikali šiltinimo medžiaga: geriausias jos savybes nulemia poliuretano struktūra. Poliuretaną sudaro milijonai porų, kurios per 3-5 sekundes tvirtai sustingsta, sudarydamos tolygų, besiūlį, vientisą dengiamąjį sluoksnį, garantuojantį geriausią patalpų termoizoliaciją, atsparumą drėgmei ir garsui.

Paprastas naudojimas ir greiti darbai: medžiaga puikiai limpa prie bet kokio paviršiaus: medžio, metalo, betono ir t.t. Šiltinant poliuretanu, nereikalingas specialus šiltinamų paviršių paruošimas, todėl darbai vykdomi sparčiai: profesionali komanda įprastai gali apšiltinti iki 200 m2 per dieną.
Geriausia šilumos izoliacija: užpurkštas putų poliuretanas išsiplečia iki 100 kartų ir puikiai užpildo visas pastatų konstrukcijų ertmes, plyšius bei įtrūkimus, neleisdamos šilumai pasišalinti ir šaltam orui patekti į patalpas. Poliuretano laidumo koeficientas tesiekia 0,022 w/mK. Šiltinimas poliuretanu užtikrina visišką konstrukcijų sandarumą ir ypatingai gerą šiluminę varžą.

Ekonomiškas sprendimas: pakanka vos 5 cm storio poliuretano putų sluoksnio užtikrinti efektyvią pastato termoizoliaciją ir hidroizoliaciją. Tokio storio šiltinimo sluoksnis nulemia sienų šiluminės varžos padidėjimą net 2,5 m2°С/W. Naudojant mineralinę vatą ar polistireną, tam pačiam rezultatui pasiekti prireiktų bent dvigubai didesnio medžiagų kiekio.

Patikimiausia ir ilgaamžė termoizoliacinė priemonė: poliuretanas nekeičia savo struktūros ir įprastai savo savybių nepraranda 50 ar daugiau metų. Patvari ir tvirta medžiaga, užpurkšta ant šiltinamo paviršiaus, tvirtina ir stiprina pastato konstrukcijas, todėl pastato vertė – didėja, taip pat ilgėja jo eksploatavimo laikas.

Saugiausias pasirinkimas: poliuretano putos – aplinkai draugiškiausias ir sveikatai absoliučiai nepavojingas pasirinkimas. Poliuretanas – ekologiška termoizoliacinė medžiaga, kurioje nesikaupia mikroorganizmai, todėl ji nepūva ir nepelija, nedulka, jos nemėgsta graužikai. Poliuretano putos atsparus ugniai, kenksmingiems aplinkos veiksniams, cheminiam poveikiui.